ثبت آگهی
دسته ها
شهر ها
جستجو

شهر ها

ثبت رایگان آگهی در ازدواج ایرانی
ورود به پنل نمایندگان

تشریفات ساقدوش

5
  • اطلاعات تماس
  • درخواست قیمت
  • رزرو خدمات
  • 0913116075
اصفهان خیابان بزرگمهر ابتدای خیابان هشت بهشت شرقی نبش کوچه 3
درباره تشریفات ساقدوش

تشــریفات ساقدوش در سال 1388 به مدیـریت سید حمید رضا حجازی در شهر اصفــهان تاسـیس گردید و بــه عنـوان اولین مجری طـرح ازدواج آسـان نوین در شهر اصفهان شروع به فعالیت کرده است.
تشریفات ساقدوش در ابتدا به عنوان موسسه ساقدوش مهر جوان در سال 1388 به ثبت رسید و سپس طی سپری کردن مراحل قانونی به عضویت اتحادیه تالار ها و رستوران های شهرستان اصفهان درآمد. تشریفات ساقدوش با ارائه طرح نوینی با عنوان ازدواج آسان و با کیفیت ترین خدمات و همکاری با منخصصین امر ازدواج سعی در تسهیل ازدواج برای زوج های جوان را دارد.

تشریفات ساقدوش با دریافت هزینه شام مراسمات (عروسی،عقد،ولیمه،میهمانی،مجالس سوگواری،سمینار و ...) تمامی امکانات لازم برای اجرای مراسم را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

روند کـار در تشـریفـات ساقدوش بدیـن صـورت اسـت کـه پـس از بـازدیـد از خدمـات و تست غـذا و بازدیـد از یک مراسم اقدام به عقد قرارداد می کنید.

شام مراسـم یکی از مهمترین و حسـاس ترین مراحـل می باشد که تشریفات ساقدوش با اشـراف کامـل بر این موضوع و با همکاری با یکی از بهترین تهیه غذاهای اصفهان توانسته تمامی صاحبان عزیز مراسمات را راضی نگه دارد. تشریفـات سـاقدوش با قیمتـی متعارف برای هزینـه شـام و کیفیتی عالی سعی در جلب رضایت شما عزیزان را دارد.

تهیـه غـذای ایرانـیان با سـابقه ای درخشـان و با همکـاری با سپاه پاسداران ، علوم پزشکی اصفهان ، دانشگاه اصفهان و تالار های لوکس شهر یکی از بهترین های شهر اصفهان در زمینه طبخ و توزیع غذا می باشد.

بهترین تشریفات عروسی در اصفهان
تشریفات عروسی اصفهان
بهترین تشریفات عروسی اصفهان
تشریفات مجالس اصفهان
تشریفات مجالس و عروسی
قیمت تشریفات مجالس در اصفهان
تشریفات ساقدوش
نظر شما
نظرات
0 نظر